+420 724 001 419

pavla.schrotter@seznam.cz

Angličtina přes Skype

Angličtina přes Skype

Angličtina přes Skype je tu pro vás. Díky ní se standardně domluvíte do jednoho roka a pěkné rozhovory vedete již do dvou let.

Němčina pro začátečníky

Němčina pro začátečníky

Němčina přes Skype je tu pro vás. Díky ní se standardně domluvíte do jednoho roka a pěkné rozhovory vedete již do dvou let.

Angličtina přes Skype.

Mluvit se naučíte jedině poslechem a mluvením. (Čtením učebnic se naučíte číst). 

O mně

Dobrý den, jmenuji se Pavlína Schrötterová a nabízím vám lekce angličtiny přes Skype nebo přes další výukovou platformu Whereby. Od roku 2013 učím se živnostenským listem jako OSVČ na plný úvazek online angličtinu, němčinu, ruštinu. Také češtinu pro cizince a pro děti prvního stupně ZŠ. Učím i prezenčně malé skupiny studentů (Hradec Králové, Praha). Maturovala jsem na Gymnáziu Trutnov, přírodovědný obor, z anglického a ruského jazyka, a poté vystudovala Vyšší odbornou školu v Karlových Varech v oboru cestovní ruch, s maturitou z němčiny. V roce 2015 jsem získala zkoušku B2 z ročního denního studia anglického jazyka, jazyky dále studuji. Angličtinu a ostatní jazyky jsem používala 20 let v hoteliérství a v průmyslových firmách v oddělení logistiky a obchodu.

Pavlína Schrotterová

Angličtina přes Skype

Jak lekce probíhají

×

Chyba

V nastavení parametrů pluginu je potřeba zadat 'Site Key' pro neviditelnou reCAPTCHA. Kontaktujte prosím správce stránek.

Nabízené služby

Angličtina přes Skype

 
 
 

Děti

Nudí tě angličtina ve škole? Mě taky nudila. A proto je tu pro tebe online angličtina, výuka se mnou v čase, který ti vyhovuje. Lekce probíhají tak, že budeme spolu poslouchat to, co baví v tebe. Budeme například poslouchat a překládat a vysvětlovat si angličtinu ve tvých oblíbených písničkách, hrách, videích YouTuberů (nemluví-li příliš vulgárně, protože vulgarity je dobré znát pro porozumění rodilým mluvčím, ale většina lidí nechce mluvit jako když patří k podsvětí nebo nevzdělaným lidem), nebo budeme poslouchat seriály a filmy. Jen si vše musíš pouštět každý den. Za pár týdnů až měsíců, kdy se budeme učit pravidelně spolu a ty budeš pravidelně poslouchat angličtinu, nejen, že svou třídu ve škole předběhneš, ale co je hlavní, budeš rozumět a mluvit anglicky. Angličtina online Tě posune. A ano, budeš se opět ve škole při hodinách nudit, pokud nemáš osvícenou paní učitelku, která tě nechá si číst pod lavicí anglické knihy nebo se učit texty o dva až tři stupne výše, než je to, co probírá tvoje třída.

Úplní dospělí začátečníci

Nelitujte, že jste neměli ve škole angličtinu. Začnete od začátku, bez nudy a školních chyb, které zdržují. Dnes jsou skvělé podmínky k učení jazyků. Řešením jsou například naše společné online lekce. Už žádné 2 - 3 hodiny týdně po dobu 10 let ve škole a stále se bojíte nahlas promluvit. Z nulové znalosti jazyka jsou pokroky krásně vidět. Proto budete mluvit do roka. Podmínkou je poslouchat denně, stejně jako se denně najíte, umyjete, prostě jde o to, správně investovat svůj čas. Při lekcích angličtiny neřešíme, kolik je vám let. Jestli má cenu, nebo jestli je vůbec šance, se ještě ve Vašem věku se cizí jazyk naučit (to jsou časté otázky mých studentů ve věku kolem 30 let). Věřte si. Naučila jsem se 3 jazyky do půl roku sama, poslechem (protože pokrok v jazykové škole byl pomalý). Začala jsem ve 47 letech se dvěma malými dcerami, co mi při učení se "skákaly po hlavě".

Rodiče dětí

Čím jsou děti mladší, tím rychleji se učí. Angličtinu online lze u dětí od 3 let zvládnout, když chtějí. Jde o děti, které dobře mluví česky a zajímá je možnost mluvit anglicky. Pro děti od 3 do 8 let je individuální anglická online výuka vhodná pouze 20 minut. Dítě se soustředí nonstop, ne jako ve třídě se 12 dětmi, kdy se dostane ke slovu se štěstím na pět minut za celou vyučovací hodinu. Poslechy s malými dětmi musíte pravidelně dělat Vy. Nelze nechat 3 leté až 8 leté dítě samotné u PC. Angličtina online je pro děti od 9 let možná už na celých 45 minut, jako u dospělých. Naopak lekce trvající 60 nebo 90 minut jsou zbytečně vyčerpávající pro děti i teenagery (i dospělé) a jsou taháním peněz z rodičů. Když na děti dohlédnete, aby skutečně denně poslouchaly, co uděláme při hodině, můžete se spolehnout na jejich pokrok, a to bez „učení = mučení". Např. student 12 let (1/2022) po 13 lekcích mohl být přeřazen do rychlejší poloviny třídy. Sportovec, který nesložil maturitu (učili jsme se pár let předtím spolu na Základní škole), maturitu udělal po pouhých 6 společných lekcích. Naopak maturitu z češtiny, kvůli které na anglické lekce neměl více času, nesložil. Tříletá holčička se sedmiletým bratrem krásně mluví po šesti měsících společných lekcí ve dvou. Angličtina je tu pro zábavu (a opravdové vzdělání) Vašich dětí, budou ji potřebovat později v jakémkoli pracovním oboru.

Falešní začátečníci

Začínali jste mnohokrát, ale stále se bojíte mluvit? Angličtina online je tu pro Vás. Mluvíte složitou českou řečí, takže jednoduchou řeč, jakou je angličtina, se naučíte. Ano, ve srovnání s češtinou nebo němčinou (němčinou pro začátečníky), je to jednoduchá řeč. Jestli se bojíte kvůli Vašemu věku, pak je angličtina online tou správnou volbou a Vaše obava je zbytečná. Já sama začala ve 47 letech na stupni A2, což mi stačilo k běžnému domluvení se v práci a k psaní emailů. Po dalších 2 letech jsem byla na stupni B2 a učit se poslechem mě napadlo až posledních 6 měsíců, když mě naštval můj pomalý pokrok v klasické jazykové škole. Výhodou při obavách z mluvení je také to, že Vás neslyší žádní další lidé, pouze já. A protože jsem se učila sama a moc dobře si začátky pamatuji, nemám důvod se komukoliv smát. Budete mluvit od první lekce. Já řeknu větu o sobě. Přeložím ji, když to potřebujete. Vy řeknete tu samou větu o sobě. Jednoduché.

 

Aktuality

Ceník

Angličtina přes Skype

  • děti od 9 let, mládež a dospělí za 500 Kč/45 minut
  • děti 3 - 8 let za 250 Kč/20 minut

Angličtina přes Skype je vždy individuální. Interakce jeden student a jeden učitel zaručuje nejrychlejší pokrok. Platíte pouze lekce, kterých se skutečně zúčastníte. Zrušit termín lze jednoduše mailem, SMS zprávou nebo chat zprávou na Skype nejpozději 4 hodiny před začátkem samotné lekce.

Kontakt

PO - ČT od 7:30 do 20 hodin
NE od 18:00 do 20:00 hodin

Angličtina přes Skype

  • Lektor: Pavlína Schrötterová
  • Mobil: +420 724 001 419
  • Email: pavla.schrotter@seznam.cz

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.