+420 724 001 419

pavla.schrotter@seznam.cz

Angličtina přes Skype

Angličtina přes Skype

Angličtina přes Skype je tu pro vás. Díky ní se standardně domluvíte do jednoho roka a pěkné rozhovory vedete již do dvou let.

Němčina pro začátečníky

Němčina pro začátečníky

Němčina přes Skype je tu pro vás. Díky ní se standardně domluvíte do jednoho roka a pěkné rozhovory vedete již do dvou let.

Ruština pro začátečníky

Ruština pro začátečníky

Ruština přes Skype je tu pro vás. Díky ní se standardně domluvíte do jednoho roka a pěkné rozhovory vedete již do dvou let.

Angličtina přes Skype.

Mluvit se naučíte jedině poslechem a mluvením. (Čtením učebnic se naučíte číst). 

O mně

Dobrý den, jmenuji se Pavla Schrötterová a nabízím vám společné lekce angličtiny přes Skype nebo pres jeste prijemnejsi vyukovou platformu Whereby. Od roku 2013 probíhá ucim online angličtinu, němčinu, ruštinu a čestinu pro cizince či pro děti prvniho stupne ZŠ přes Skype a od roku 2016 učím se živnostenským listem jako OSVČ na plný úvazek. Maturovala jsem na Gymnáziu Trutnov z anglického jazyka a poté vystudovala Vyšší odbornou školu v Karlových Varech v oboru cestovní ruch, s maturitou z němčiny. V roce 2015 jsem získala zkoušku B2 z ročního denního studia anglického jazyka, jazyky dále studuji. Angličtinu a ostatní jazyky jsem používala 20 let v hoteliérství a v průmyslových firmách v oddělení logistiky a obchodu. Angličtina online je tu pro vás.

Pavlína Schrotterová

Angličtina přes Skype

Jak lekce probíhají

Nabízené služby

Angličtina přes Skype

 
 
 

Děti

Nudí tě angličtina ve škole? Mě taky nudila. A proto je tu pro tebe online angličtina, výuka se mnou, v čase, který ti vyhovuje. Lekce probíhají tak, že budeme spolu poslouchat to, co baví v tebe. Budeme například poslouchat a překládat a vysvětlovat si angličtinu ve tvých oblíbených písničkách, hrách, videích Youtuberů (nemluví-li příliš vulgárně, protože vulgarity je dobré znát pro porozumění rodilým mluvčím, ale většina lidí nechce mluvit jako když patří k podsvětí nebo nevzdělaným lidem) nebo seriálech a filmech. Jen si vše musíš pouštět každý den. Za pár týdnů až měsíců, kdy se budeme učit pravidelně spolu a ty budeš pravidelně poslouchat angličtinu, nejen, že svou třídu ve škole předběhneš, ale co je hlavní, budeš rozumět a mluvit anglicky. Angličtina online Tě posune. A ano, budeš se opět ve škole při hodinách nudit, pokud nemáš osvícenou paní učitelku, která tě nechá si číst pod lavicí nebo se učit texty o dva až tři stupne výše, než je to, co probírá tvoje třída.

Úplní dospělí začátečníci

Nelitujte, že jste neměli ve škole angličtinu. Začnete od začátku, bez nudy a školních chyb, které zdržují. Dnes jsou nesrovnatelně lepší podmínky k učení jazyků, než byly dříve. Řešením jsou například naše společné online lekce. Už žádné 2 - 3 hodiny týdně po dobu 10 let ve škole a mluvit stejně neumíte. A z ničeho jsou pokroky krásně vidět. Proto budete mluvit do roka. Podmínkou je poslouchat denně, stejně jako se denně najíte, umyjete, prostě jde o to, správně investovat svůj čas. Při lekcích angličtiny neřešíme, kolik je vám let. Jestli má cenu, a jestli je vůbec šance, se ještě ve Vašem věku se cizí jazyk naučit. Šance je i na smrtelné posteli, věřte si. Já se naučila 3 jazyky do půl roku na úrovni vhodné pro lektora, to znamená na opravdu vysoké úrovni. Sama, omylem, poslechem, ve 47 letech se dvěma malými dcerami, co mi tu skákaly po hlavě. Angličtina online je tu pro Vás.

Rodiče dětí

Čím jsou děti mladší, tím rychleji se učí. Angličtinu online lze u dětí od 3 let zvládnout, když chtějí. Jde o děti, které dobře mluví česky a zajímá je možnost mluvit anglicky, když se o tom dozvědí od rodičů. Pro děti od 3 do 8 let je individuální anglická online výuka vhodná pouze 20 minut. Dítě se soustředí nonstop, a ne jako ve třídě s ostatními dětmi, kdy se dostane ke slovu se štěstím na pět minut za celou vyučovací hodinu. Angličtina online je pro děti od 9 let možná už na celých 45 minut, jako u dospělých. Naopak lekce trvající 90 minut jsou zbytečně vyčerpávající pro děti i teenagery a jsou taháním peněz z rodičů. Když na děti dohlédnete, aby denně poslouchaly, co uděláme při hodině, můžete se spolehnout na jejich pokrok, a to bez „učení = mučení". Např. student 12 let (1/2022) po 13 lekcích bude přeřazen do rychlejší poloviny třídy. Sportovec, který nesložil maturitu (učili jsme se pár let předtím spolu na Základní škole), maturitu udělal po pouhých 6 společných lekcích. Naopak maturitu z češtiny, kvůli které na anglické lekce neměl více času, nesložil. Tříletá holčička se sedmiletým bráškou (rodiče mi holčičku napašovali na lekce tajně, ale prozradila se samozřejmě hned první minuty) krásně mluví, i její brácha, po šesti měsících. Angličtina je tu pro zábavu (a opravdové vzdělání) Vašich dětí a pro Váš klid na práci a na život.

Falešní začátečníci

Začínali jste mnohokrát, ale stále se bojíte mluvit? Angličtina online je tu pro vás. Mluvíte složitou českou řečí, takže jednoduchou řeč, jakou je angličtina, se naučíte. Ano, ve srovnání s češtinou nebo němčinou (němčinou pro začátečníky), je to jednoduchá řeč. Jestli se bojíte jen kvůli věku, pak je angličtina online tou správnou volbou a vaše obava je zbytečná. Já sama začala ve 47 letech na stupni A2, což mi stačilo k běžnému domluvení se v práci a k psaní emailů. Po dalších 2 letech jsem byla na stupni B2 a poslouchat mě napadlo až posledních 6 měsíců, když mě naštval můj pomalý pokrok v klasické jazykové škole. Výhodou při obavách z mluvení je také to, že Vás neslyší žádní další lidé. Jen já. A já se učila sama, nemám důvod se komukoliv smát. Budete mluvit od první lekce. Já řeknu větu o sobě. Přeložím ji, když to potřebujete. Vy řeknete tu samou větu o sobě. Jednoduché. Angličtina online je tu pro vás.

Ceník

Angličtina přes Skype

  • děti od 9 let, mládež a dospělí za 500 Kč/45 minut
  • děti 3 - 8 let za 250 Kč/20 minut

Angličtina přes Skype je vždy individuální. Interakce jeden student a jeden učitel zaručuje nejrychlejší pokrok. Platíte pouze lekce, kterých se skutečně zúčastníte. Zrušit termín lze jednoduše mailem, SMS zprávou nebo chat zprávou na Skype nejpozději 4 hodiny před začátkem samotné lekce.

Kontakt

PO - ČT od 7:30 do 20 hodin

Angličtina přes Skype

  • Lektor: Pavlína Schrötterová
  • Mobil: +420 724 001 419
  • Email: pavla.schrotter@seznam.cz

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.